85x 4x4 SportLine, 5 Jahre Werksgarantie, AHK, Advanced-Paket, Plus-Paket, Head-up-Display, Matrix-LED, el. Heckklappe mit Virtual Pedal
| Body style | Wagon |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'741 kg |
| Kerb weight | 2'343 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Car-Nr. | 898 4135 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 125 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 210 kW / 286 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 504 km |
| Battery capacity | 82.0 kWh |
| New price | CHF 55'760 |
| Price | CHF 47'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.