Panoramadach, Anhängerkupplung, Harmon Kardon Soundsystem, Matrix LED
AMAG Occasions Center Schaffhausen
Stüdliackerstrasse 1
Schaffhausen / SH
Tel: 052 511 49 63
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'770 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | IVI |
| Chassis Number (VIN) | WVGZZZE22SE078776 |
| Car-Nr. | 450D20112366 |
| Warranty | 100000 km 48 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 5'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 250 kW / 340 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 17.4 |
| Energy efficiency | B |
| New price | CHF 75'460 |
| Price | CHF 54'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.