Ab 1.25 Leasing, Rückfahrkamera, Frontscheibe beheizbar, Wärmepumpe, ACC, uvm.
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'660 kg |
| Kerb weight | 2'247 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Car-Nr. | 184D20100291 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km 12 Monate Occasionsgarantie |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 91'300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | c |
| Electric range | 488 km |
| Battery capacity | 77.0 kWh |
| New price | CHF 58'260 |
| Price | CHF 20'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.