Anhängevorrichtung, Frontscheibe beheizbar, BeatsAudio, ACC, Lane Assist, uvm.
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'080 kg |
| Kerb weight | 1'714 kg |
| Trailer load braked | 1'900 kg |
| Car-Nr. | 126D10433466 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 2023-05-31, 48 Monate oder 80000 km 48 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 36'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.9 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 181 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 57'350 |
| Price | CHF 35'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.