TOP ZUSTAND KONTAKTPERSON 0784441980
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'260 kg |
| Kerb weight | 1'772 kg |
| Chassis Number (VIN) | Wvgzzz5nznw021523 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 91'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW |
| Doors | 5 |
| CO2 emissions | 4 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 23'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.