Leasing possible dès 699.-/mois sans apport
Premium Auto Reskue Sàrl
Avenue de Châtelaine 65
Châtelaine / GE
Tel: 076 556 76 76
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'030 kg |
| Kerb weight | 2'345 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Cubic capacity | 3'956 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 74'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 320 kW / 435 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.4 / 6.5 / 7.2 |
| CO2 emissions | 189 g/km |
| Euro norm | euro-6c |
| New price | CHF 114'800 |
| Price | CHF 53'890 |
Note: actual equipment may differ from that listed.