Ab 1.25 Leasing, mit Luftfederung, Matrix LED, Head-up Display, BO Sound, uvm.
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | Sedan |
| First registration date | 03.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 2 |
| Gross vehicle weight | 2'650 kg |
| Kerb weight | 2'315 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 184D20113680 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km 12 Monate Occasionsgarantie |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 42'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 350 kW / 476 PS |
| Doors | 4 |
| Energy efficiency | d |
| Electric range | 488 km |
| Battery capacity | 93.4 kWh |
| New price | CHF 144'050 |
| Price | CHF 49'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.