Autoquality Sagl
Via Cantonale 57
Mezzovico / TI
Tel: 079 221 56 31
Tel: 076 315 36 46
| Body style | Sedan |
| First registration date | 03.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'338 kg |
| Kerb weight | 1'063 kg |
| Type approval number | 1RC178 |
| Chassis Number (VIN) | VF1AHB11557500626 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | white |
| Mileage | 56'699 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 52 kW / 70 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 04.2026 |
| Fuel consumption | 5.9 / 4.2 / 4.8 |
| CO2 emissions | 110 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 14'700 |
| Price | CHF 8'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.