MAGNIFIQUE YARIS CROSS 4X4 FULL OPTIONS GARANTIE 10 ANS TOYOTA ÉCONOMIQUE 1ER Main, véhicule Suisse, expertisés du jour, en Parfait état, services suivi à l'agence Toyota.
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 01.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'775 kg |
| Kerb weight | 1'405 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Type approval number | 1TB343 |
| Cubic capacity | 1'490 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 120 Monate oder 185000 km Garantie Toyota 10ans / 185'000km |
| Exterior colour | yellow |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 43'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 85 kW / 116 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.1 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 115 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 38'900 |
| Price | CHF 26'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.