+ Ablieferungspauschale inkl. Vignette und vollem Tank Fr. 390.00
Auto-Center H.R. Flückiger AG
Langenthalstrasse 61
Aarwangen / BE
Tel: 062 516 81 07
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'780 kg |
| Kerb weight | 1'322 kg |
| Type approval number | 1CF865 |
| Car-Nr. | U-0000000157-655301 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate 1 Jahr Occasionsgarantie |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 83'400 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.9 / 5 |
| CO2 emissions | 115 g/km |
| New price | CHF 23'340 |
| Price | CHF 8'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.