Baugleich Nissan Navara mit 3500kg AHK Kein Rost, Brücke hat Gebrauchspuren.
Garage Nussbaumer AG
Schweigstrasse 1
Rothenthurm / SZ
Tel: 041 838 16 60
Tel: 079 642 29 60
| Body style | Pickup |
| First registration date | 09.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'035 kg |
| Kerb weight | 2'110 kg |
| Chassis Number (VIN) | VF100000000000000000 |
| Cubic capacity | 2'298 cc |
| Cylinders | 4 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 106'778 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 6.8 / 6.1 / 6.3 |
| CO2 emissions | 167 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 34'141 |
| Price | CHF 18'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.