Garage P-A Keller Sàrl
Z.I. du Moulin-du-Choc G
Romanel-sur-Morges / VD
Tel: 021 706 01 50
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'150 kg |
| Kerb weight | 1'896 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 309D20114630 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate Garantie véhicule neuf de 48 mois à compter de la 1ère immatriculation |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 195 kW / 266 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.5 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 193 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 69'950 |
| Price | CHF 60'950 |
Note: actual equipment may differ from that listed.