Première main en très bon état, roues hiver // Top Zustand, 1'Hand, Winterräder
Centre Automobile Hediger & D'Andrès SA
Route du Simplon 22
Sierre / VS
Tel: 027 456 22 22
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'040 kg |
| Kerb weight | 1'645 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1nb559 |
| Car-Nr. | VO6127 vs |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 45'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 116 kW / 158 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.4 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 166 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 48'400 |
| Price | CHF 27'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.