***TOP OCCASION AUS 1. HAND***8 FACH BEREIFT***
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'130 kg |
| Kerb weight | 1'610 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1MQ351 |
| Car-Nr. | D21489 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 102'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.4 / 4.6 / 5.1 |
| Energy efficiency | c |
| CO2 emissions | 133 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 62'420 |
| Price | CHF 21'460 |
Note: actual equipment may differ from that listed.