*CH-Fahrzeug*Werksgarantie für 5 Jahre oder 150'000 Km*gratis Service für 10 Jahre oder 150'000Km*360Kamera*
CG Automobile Zwingen AG
Laufenstrasse 7
Zwingen / BL
Tel: 061 511 37 30
Tel: 079 415 35 83
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'220 kg |
| Kerb weight | 1'798 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | 1VP275 |
| Car-Nr. | 9886 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 31'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 145 kW / 197 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.3 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 166 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 58'700 |
| Price | CHF 40'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.