CH-FAHRZEUG / Frisch ab MFK / Top Ausstattung / Service Gepflegt
| Body style | Sedan |
| First registration date | 12.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'810 kg |
| Kerb weight | 1'449 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Type approval number | 1VQ928 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km SuisseFox Garantie gegen Aufpreis |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 83'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.5 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 126 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 35'600 |
| Price | CHF 16'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.