LEDER / NAVI / 360KAMERA / PANODACH / 19ALUFELGEN / LED / EL. HECKDECKEL / PARKHILFE VO+HI / SITZHEIZUNG+HI+LENKRAD / SPURHALTEASSISTENT+TOTWINKEL / MEMORY SITZE L+R / TEMPOMAT /HARMAN KARDON SOUNDSYSTEM
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'450 kg |
| Kerb weight | 2'059 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Car-Nr. | V-172188 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 25'135 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 184 kW / 250 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 37'980 |
Note: actual equipment may differ from that listed.