Sublime VW TAIGO Style DSG / Véhicule Suisse / Service vient d'être effectué, freins neufs et expertisé du jour / Garantie 12 mois / Caméra / KeylessExemple de leasing sur 60 mois 4'000 chf d'apport seulement 195 chf par mois
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'720 kg |
| Kerb weight | 1'360 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Type approval number | 1VR499 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 45'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.1 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 138 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 39'000 |
| Price | CHF 17'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.