Tourne très bien,deux clés,services suivis,véhicule privée pas taxi voir photos prix non expertisée.
| Body style | Sedan |
| First registration date | 05.2010 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'805 kg |
| Kerb weight | 1'495 kg |
| Type approval number | 1TA448 |
| Cubic capacity | 1'798 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 311'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 03.2023 |
| Fuel consumption | 4 / 3.8 / 4 |
| Energy efficiency | a |
| CO2 emissions | 92 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Battery capacity | 1.3 kWh |
| New price | CHF 34'800 |
| Price | CHF 3'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.