VEHICULE NEUF DE NOTRE STOCK AVEC PRIME SPECIALE DE CHF 16'578.- LEASING 1.9.
Garage de la Riviera Succursale de Groupe Leuba SA
Route de Saint-Maurice 233
La Tour-de-Peilz / VD
Tel: 021 977 05 05
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 8 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'405 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | 7604720 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Garantie usine Mercedes-Benz 3 ans ou 100'000 km. Service gratuit 10 ans o |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| New price | CHF 110'278 |
| Price | CHF 93'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.