CH-Fahrzeug, 9-Plätzer, Anhängevorrichtung, Navi, LED-Scheinwerfer, adaptiver Tempomat, 2 Schiebetüren, Rückfahrkamera, etc
| Body style | Van |
| First registration date | 04.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 9 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 3'080 kg |
| Kerb weight | 1'892 kg |
| Trailer load braked | 2'220 kg |
| Car-Nr. | 788991 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 12'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 04.2024 |
| Energy efficiency | g |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 67'120 |
| Price | CHF 49'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.