+ Ablieferungspauschale inkl. Vignette, MFK und Transport Fr. 250.00
Auto-Center H.R. Flückiger AG
Langenthalstrasse 61
Aarwangen / BE
Tel: 062 516 81 07
| Body style | Van |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'745 kg |
| Kerb weight | 1'521 kg |
| Type approval number | 3CG212 |
| Car-Nr. | N-0000000177-655301 |
| Warranty | 96 Monate oder 160000 km 8 Jahre oder km 160'000 Citroën Vollgarantie inkl. Citroën Assistance (s |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 20 km |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Power | 83 kW / 113 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 344 km |
| Battery capacity | 44.0 kWh |
| New price | CHF 22'439 |
| Price | CHF 21'740 |
Note: actual equipment may differ from that listed.