*** Prix Action *** 4x4 *** très bon état *** 078 857 23 01
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'040 kg |
| Kerb weight | 1'685 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 105/1079755 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 100'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 02.2026 |
| Fuel consumption | 5.7 / 4.4 / 4.9 |
| CO2 emissions | 128 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 68'809 |
| Price | CHF 20'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.