SPARSAMER AUTOMAT SUV MIT HAMMER AUSSTATTUNG ZUM SCHNÄPPCHEN PREIS NAVI, KLIMATRONIC, TEMPOMAT, KEYLESS, LED-SCHEINWERFER, USW.
RRG SUISSE SA - Glattpark Occasionscenter
Thurgauerstrasse 103
Glattpark (Opfikon) / ZH
Tel: 0848 998 998
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'160 kg |
| Kerb weight | 1'762 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Car-Nr. | 170155 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate Werksgarantie 36 Monate ab der 1. Inv. |
| Exterior colour | Other |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 44'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 30'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.