VEHICULE DE DIRECTION AVEC AVANTAGE CLIENT DE CHF 52'300
Garage de la Riviera Succursale de Groupe Leuba SA
Route de Saint-Maurice 233
La Tour-de-Peilz / VD
Tel: 021 977 05 05
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 3'145 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 7601566 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 484 kW / 658 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 613 km |
| Battery capacity | 118.0 kWh |
| New price | CHF 291'799 |
| Price | CHF 239'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.