Magnifique véhicule / California état neuf jamais utilisé en mode camping / toutes optionsSerie California Ocean Liberty PHEV moteur 1.5 Lt
Garage Carrosserie Filisetti SA
Route de Bottens 1
Bretigny sur Morrens / VD
Tel: 021 635 40 45
| Body style | Minivan |
| First registration date | 06.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Gross vehicle weight | 2'950 kg |
| Kerb weight | 2'674 kg |
| Warranty | 60 Monate oder 200000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 1'700 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 130 kW / 177 PS |
| Doors | 5 |
| New price | CHF 95'810 |
| Price | CHF 75'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.