** Flottenrabatt inkludiert **
| Body style | Van |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 8 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'409 kg |
| Car-Nr. | N 103 402 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 10.9 |
| CO2 emissions | 323 g/km |
| New price | CHF 82'912 |
| Price | CHF 71'100 |
Note: actual equipment may differ from that listed.