IN GARANZIA con possibilità di recupero del leasing.
MR Alessandro Giuoco
Avenue du cimetiere 10a
1213 Petit-Lancy / GE
Tel: +41764984154
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'549 kg |
| Kerb weight | 1'984 kg |
| Chassis Number (VIN) | LRWYGCFS7PC884050 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | white |
| Mileage | 56'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 220 kW / 299 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | A |
| New price | CHF 47'000 |
| Price | CHF 26'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.