Gepflegtes CH-Fahrzeug, aus 1hand, Frisch ab MFK, Automat, Kamera, 4X4, Autopark Hegnau AG 044 946 36 36
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2016 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'880 kg |
| Kerb weight | 1'477 kg |
| Trailer load braked | 1'150 kg |
| Type approval number | 1NA841 |
| Car-Nr. | 5617.0 |
| Cubic capacity | 1'618 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 70'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 04.2026 |
| Fuel consumption | 8.3 / 5.5 / 6.5 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 153 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 12'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.