VIP Bus ...6 Platz ...TV...Playstation 4...Kühlschrank...Massage Sitz uvm... Frisch ab MFK und Service .
| Body style | Wagon |
| First registration date | 06.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 8 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 3'050 kg |
| Kerb weight | 2'205 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Cubic capacity | 2'143 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km +890.-CHF |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 126'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 05.2025 |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 44'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.