Gepflegtes CH-Fahrzeug, frisch ab MFK, Navigation, DAB+, Parksensoren, Lenkradheizung, Tempomat etc. etc., 8-fach bereift, Autopark Hegnau AG, 044 946 36 36
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'860 kg |
| Kerb weight | 1'550 kg |
| Trailer load braked | 1'250 kg |
| Type approval number | 1JB619 |
| Car-Nr. | 5689.0 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 33'250 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 88 kW / 120 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.1 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 160 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 15'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.