***Ab MFK, Ab Service, 12 Monate Garantie, Leasing/Finanzierung möglich***
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'760 kg |
| Kerb weight | 1'389 kg |
| Trailer load braked | 1'100 kg |
| Type approval number | 1FL735 |
| Car-Nr. | 009893 |
| Cubic capacity | 998 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 24'766 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 114 kW / 155 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 43'600 |
| Price | CHF 19'850 |
Note: actual equipment may differ from that listed.