A PARTIR DE 295CHF/MOIS SANS APPORT SUR 60 MOIS 10000KMS/AN
RRG Suisse SA - Plan-les-Ouates
Route de St-Julien 180
Plan-les-Ouates / GE
Tel: 0844 774 774
| Body style | Wagon |
| First registration date | 11.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'070 kg |
| Kerb weight | 1'620 kg |
| Trailer load braked | 500 kg |
| Car-Nr. | 170439 |
| Warranty | 84 Monate oder 100000 km Garantie constructeur 84 mois de la 1ere immat. |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10'801 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 115 kW / 156 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 440 km |
| Battery capacity | 70.0 kWh |
| Price | CHF 21'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.