Binelli Automobile AG Filiale Adliswil
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'680 kg |
| Kerb weight | 2'095 kg |
| Car-Nr. | 5830716 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 230 kW / 313 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 479 km |
| Battery capacity | 65.0 kWh |
| New price | CHF 77'200 |
| Price | CHF 63'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.