Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Sihlbruggstrasse 138
Baar / ZG
Tel: 041 511 17 76
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'060 kg |
| Kerb weight | 1'575 kg |
| Car-Nr. | 5265605 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 9'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 135 kW / 184 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.6 / 5 |
| CO2 emissions | 132 g/km |
| New price | CHF 43'060 |
| Price | CHF 52'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.