Top Zustand, Navigation, Bluetooth, DAB Radio, Apple Car Play, Head-Up Display, Rückfahrkamera, Parkhilfe V+H, Totwinkel Spurhalteassistent, Distanzregler, Sitzheizung, Lenkradheizung, Getönte Scheiben, Werksgarantie bis 03-2030 (max. 150'000 km), Batteriegarantie bis 03-2032 (max. 160'000 km)...
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'251 kg |
| Kerb weight | 1'881 kg |
| Cubic capacity | 830 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 72 Monate oder 150000 km Werksgarantie bis 03-2023 max. 150000 km. Batterie-Garantie bis 03.2032 ma |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 8'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 125 kW / 170 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1 |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 85 km |
| Battery capacity | 17.8 kWh |
| New price | CHF 44'400 |
| Price | CHF 19'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.