Garage Carrosserie ValCars Sarl
Route du Risoud 28
Le Brassus / VD
Tel: 021 845 47 95
| Body style | Sedan |
| First registration date | 01.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'561 kg |
| Kerb weight | 1'152 kg |
| Type approval number | 1DD331 |
| Chassis Number (VIN) | UU1DJF00665804492 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | grey |
| Mileage | 49'500 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 67 kW / 91 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6 |
| CO2 emissions | 137 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 11'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.