Prix de vente net affiché avec une remise flotte + une prime stock de CHF 3'000.- valable jusqu'au 30.06.2026.
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'975 kg |
| Kerb weight | 2'605 kg |
| Trailer load braked | 2'100 kg |
| Car-Nr. | 7604553 |
| Cubic capacity | 2'999 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 430 kW / 585 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 97 km |
| New price | CHF 162'795 |
| Price | CHF 141'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.