Sofort verfügbar / 0.00 Leasing //
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'760 kg |
| Kerb weight | 2'260 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Warranty | 36 Monate oder 45000 km |
| Exterior colour | Beige |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 267 kW / 363 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 590 km |
| Battery capacity | 100.0 kWh |
| New price | CHF 54'980 |
| Price | CHF 54'980 |
Note: actual equipment may differ from that listed.