* CH-Fahrzeug Aus 1 Hand * Panoramadach / Head UP / ACC Distanzregelung / Pilot Assist / Rückfahrkamera / AHK / 7 Plätze / Sitzheizung Vorne / HarmanKardon SoundSystem / 19 Zoll Alu / 8xBereift / AB Service / Frisch AB MFK *
| Body style | Van |
| First registration date | 03.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'280 kg |
| Kerb weight | 1'813 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Aufpreis Von 499 CHF |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 85'600 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 54'230 |
| Price | CHF 23'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.