Prix neuf 110'227 CHF / Garantie 3 ans ou 100000kms / Services gratuits
Garage Bel-Air de Groupe Leuba SA
Avenue des Sports 13
Yverdon-les-Bains / VD
Tel: 024 423 00 60
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'405 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | 7604355 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km 36 mois ou 100'000 km / Services gratuits (hors liquides) 10 ans ou 100'00 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Beige |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| New price | CHF 110'277 |
| Price | CHF 99'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.