Neuwertiges Fahrzeug in Topzustand, ab MFK, ab Service, einer der letzten mit so wenig KM
| Body style | convertible |
| First registration date | 12.2016 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'380 kg |
| Kerb weight | 1'015 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Type approval number | 1FC365 |
| Cubic capacity | 875 cc |
| Cylinders | 2 |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 23'500 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 77 kW / 105 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 5.5 / 3.5 / 4.2 |
| Energy efficiency | a |
| CO2 emissions | 99 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 30'000 |
| Price | CHF 22'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.