A PARTIR DE 372CHF/MOIS SANS APPORT SUR 60 MOIS 10000KMS/AN
RRG Suisse SA - Plan-les-Ouates
Route de St-Julien 180
Plan-les-Ouates / GE
Tel: 0844 774 774
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'985 kg |
| Kerb weight | 1'586 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 169610 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Garantie constructeur 36 mois de la 1ere immat. |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 11'039 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 116 kW / 158 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 26'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.