Véhicule sous garantie d'usine - Service ok
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 05.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'586 kg |
| Kerb weight | 1'219 kg |
| Trailer load braked | 1'100 kg |
| Car-Nr. | 169867 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate Garantie constructeur 36 mois de la 1ere immat. |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 23'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 67 kW / 91 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 15'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.