BYmyCAR Occasions toutes marques Genève
Rue des Voituriers 2
Meyrin 1 / GE
Tel: 022 355 01 27
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'200 kg |
| Kerb weight | 1'695 kg |
| Trailer load braked | 2'100 kg |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate NSA 12 mois |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 30'300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 180 kW / 245 PS |
| Doors | 5 |
| CO2 emissions | 197 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 43'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.