CH-Fahrzeug aus 1. Hand 7-Plätzer mit Luxury Seats Package. Crystal White Pearl mit schwarzem Nappa-Leder.
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'630 kg |
| Kerb weight | 2'209 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Type approval number | 1vb421 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate Quality1 AGVS |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 118'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 228 kW / 310 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.3 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 192 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 108'050 |
| Price | CHF 32'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.