*** Top véhicule *** Full option *** Garantie 12 mois *** Crochet d'attelage *** Leasing possible ***
| Body style | Van |
| First registration date | 12.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 8 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'240 kg |
| Kerb weight | 2'568 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Type approval number | 1FL211 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate Garantie 12 mois dès la livraison |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 103'600 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 136 kW / 185 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.5 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 249 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 58'603 |
| Price | CHF 29'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.