Garantie 5 ans - kilométrage illimité Remise spéciale de 16'210.- CHF offre avec immatriculation 1 jour*
Garage de l'Etoile succursale de Groupe Leuba SA
Route de Cossonay 101
Renens / VD
Tel: 021 633 02 02
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'670 kg |
| Kerb weight | 2'165 kg |
| Trailer load braked | 1'010 kg |
| Type approval number | 1HC601 |
| Car-Nr. | 1725860 TLP/ADC |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate Garantie 5 ans KM illimités* |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 186 kW / 253 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.7 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 38 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 54 km |
| Battery capacity | 13.8 kWh |
| New price | CHF 77'700 |
| Price | CHF 61'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.