CH/ Travel Assist/ Caméra/ App-Connect/ Park Assist/ Cockpit/ GPS Navi/ Garantie
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 03.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'690 kg |
| Kerb weight | 1'315 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Car-Nr. | 229D20117917 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate Garantie d'occasion de 12 mois |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 92'300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 6.5 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 148 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 32'100 |
| Price | CHF 15'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.