Expertisée Mai 2025,clim,toit panoramique,8 jantes alu,distribution remplacer, services suivis,
| Body style | Van |
| First registration date | 05.2012 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'330 kg |
| Kerb weight | 1'694 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1PA784 |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 272'998 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2025 |
| Fuel consumption | 9.1 / 5.7 / 6.9 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 181 g/km |
| Euro norm | euro-5 |
| New price | CHF 42'250 |
| Price | CHF 3'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.